Minimalistyczny szyk w Twojej łazience

Urządzając nowe mieszkanie albo zmieniając aranżację wnętrz, doceniamy możliwość korzystania z materiałów, które są jednocześnie eleganckie, funkcjonalne i trwałe. Tak jest m.in. w przypadku płytek ceramicznych. Obecnie rynek tego rodzaju produktów jest wyjątkowo bogaty – dzięki temu, niezależnie od tego, jaki styl preferujemy, na pewno znajdziemy płytki idealne do naszej kuchni, łazienki czy do salonu. Współczesne produkty dają szerokie możliwości w zakresie wystroju różnych miejsc.

Klasyka i nowoczesność

Czy można skutecznie połączyć klasykę z nowoczesnością? Być może nie zawsze takie połączenia są atrakcyjne, ale z pewnością nie jest tak w przypadku płytek ceramicznych. 

Korzystanie z nowoczesnych technologii produkcyjnych pozwala stworzyć kolekcje płytek najwyższej klasy – estetycznej i technicznej. Jaki może być efekt końcowy takiego “mariażu”? Na przykład – klasyczny wzór (m.in. majolika, mozaika, kamień, drewno) na nowoczesnym materiale.

Takie sprawdzone i lubiane połączenia charakteryzują m.in. cieszące się od wielu lat wielkim uznaniem na polskim rynku płytki Tubądzin. To marka, która zyskała sobie dużą popularność – nie bez powodu. Płytki z tej kolekcji wyróżniają się najwyższą klasą, jeśli chodzi o trwałość, jakość materiału, perfekcyjne wykonanie z dbałością o każdy szczegół, niebanalne wzornictwo i piękną kolorystykę.

Najnowsze kolekcje płytek Tubądzin, jak również klasyki marki, znajdziemy m.in w sklepie Płytki24.pl, oferującym szeroką gamę różnego rodzaju produktów tego typu w atrakcyjnych cenach. 

Uniwersalne, łazienkowe, podłogowe i inne

Tubądzin oferuje różne kolekcje płytek. Są to zarówno płytki uniwersalne, jak i łazienkowe, podłogowe oraz wyjątkowa linia płytek Korzilius. 

Wszystkie płytki Tubądzin wyróżniają się ponadstandardową elegancją – niezależnie od tego, czy nasz wybór padnie na klasyczne wzory i stonowaną kolorystykę (biel, czerń, beże, szarości), czy na nowoczesny styl minimalistyczny z charakterystyczną dla niego szlachetną prostotą.

Dzięki udostępnieniu kompleksowych kolekcji, z łatwością skompletujemy różne typy do danego pomieszczenia. Będą to zarówno płytki ścienne, podłogowe, jak i dekory.

Pośród wszystkich kolekcji firmy Tubądzin warto zwrócić uwagę m.in. na płytki uniwersalne, utrzymane w stylistyce modnej dziś majoliki, nawiązującej do klasyki “gatunku” – przepięknych włoskich płytek, których historia sięga średniowiecza.

W ostatnich sezonach majolika zyskuje coraz bardziej na popularności. Trudno się temu dziwić – to wyjątkowe, pięknie prezentujące się wzory, które potrafią odmienić każde pomieszczenie. Wystarczy za pomocą płytek typu majolika zagospodarować nawet niewielki fragment ściany, aby stała się ona elementem wiodącym stylu całego pomieszczenia.

Płytki oferowane są w różnych kolorach – m.in. w grafitowym, niebieskim, czerwonym, zielonym, szarym i kremowym. Na uwagę zasługują specjalne wzory, takie jak np. majolika Avignon, majolika ornament lub patchwork.

W kolekcjach Tubądzin znajdziemy także wzory nowoczesne, idealne do wnętrz utrzymanych w minimalistycznym i industrialnym stylu – sprawdzą się tu m.in. płytki ze szkła, a także te z kolekcji Korzilius: modern, modern stone, czy mountain ash.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here