Czym może zaskoczyć Cię piekarnik Dual Cook od marki Samsung

Praktycznie w większości domów spotkać możemy piekarnik. To jedno z tych urządzeń kuchennych, które okazuje się niezwykle pomocne w przygotowywaniu wielu dań. Czy wiesz jednak, jak działa piekarnik Dual Cook? Jakie funkcje mogą Cię zaskoczyć? Zobacz, czego możesz spodziewać się po urządzeniu oferowanym przez markę Samsung!

Codzienne przygotowywanie dań w piekarniku

Kreatywność w kuchni jest ważna. Przygotowywanie nowych dań, które zaskoczą nas samych, jak i innych domowników jest istotne, jeżeli oczekujmy odrobiny urozmaicenia naszego menu. Nie każdą potrawę możemy jednak przygotować jedynie z użyciem płyty gazowej czy indukcyjnej, a bez pomocy piekarnika. Wiele dać wymaga od nas użycia bardzo wysokiej temperatury i długiego pieczenia.

Warto więc wyposażyć kuchnię w piekarnik. Dobrze jednak, aby było to urządzenie jak najbardziej uniwersalne, oferujące ciekawe funkcje i nowoczesne rozwiązania. Doskonałym przykładem może być piekarnik Dual Cook. Czy wiesz, jakie jest jego przeznaczenie?

Jak działa piekarnik dwukomorowy?

Dual Cook Samsung od marki Samsung to piekarnik, który składa się z aż dwóch komór. To tak naprawdę dwa urządzenia w jednym. Oto innowacyjna technologia, w przypadku której użycie specjalnego separatora daje nam nowe możliwości. W jednym czasie możemy przyrządzać dwa różne dania. Niezależnie od tego, czy mają one zupełnie inne, bardzo intensywne zapachy. Nie musimy martwić się o to, że aromat przedostanie się do drugiej komory.

Co więcej, same dania mogą być przygotowywane w różnych trybach, a nawet temperaturach. To zasługa wspomnianego już separatora. Szykowanie dwóch różnych dań w jednym czasie to znakomita oszczędność   i energii!

Poznaj piekarnik Dual Cook od marki Samsung

Skoro wiesz już, jak działa piekarnik dwukomorowy, warto również dowiedzieć się, jakich funkcji możemy spodziewać się po urządzeniu z tej kategorii. Wiele zależy oczywiście od tego, na jaki model się zdecydujemy. Wśród ciekawych rozwiązań znajdziemy między innymi funkcję Natural Steam. To właśnie ona wspomaga procesy pieczenia poprzez wykorzystanie działania pary wodnej.

Warto podkreślić, że wspomniane urządzenie może występować jako piekarnik do zabudowy Dual Cook. Dzięki temu z łatwością wpasujesz sprzęt w wystrój swojej kuchni i sprawisz, że będzie jej integralną częścią.

Z pomocą Air Sous Vide* skorzystasz z możliwości gotowania próżniowego. System precyzyjnie określa temperaturę co do 1 stopnia w każdym zakamarku piekarnika i utrzymuje ją wyrównaną. Dania są doskonale upieczone, delikatne i soczyste!

Szukaj również piekarników z dostępem do SmartThings Cooking**. Oszczędzaj nie tylko czas, ale też znacząco ułatw sobie proces gotowania. Gotowanie z przewodnikiem umożliwia sprawowanie kontroli nad ustawieniami piekarnika oraz monitorowanie procesu. Za pomocą aplikacji możesz również zdalnie sterować urządzeniem – zmienić funkcję, wyłączyć piekarnik czy ustawić timer. Co więcej, model Steam Cook serii 7 posiada kamerę Pro AI Cooking, dzięki której możesz podglądać oraz kontrolować każdy etap pieczenia. To takie proste, jeżeli tylko korzystasz z urządzeń oferowanych przez markę Samsung!

* Wymaga użycia przeznaczonej dla tego urządzenia torby foliowej do szczelnego próżniowego pakowania, która nie stanowi elementu zestawu piekarnika.

** Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Aplikacja Samsung SmartThings działa z systemem operacyjnym Android 8.0 (Oreo) lub nowszym, który jest zoptymalizowany pod kątem smartfonów firmy Samsung. Ta aplikacja obsługuje również system iOS 13 lub nowszy dla modeli iPhone’a. Aplikacja SmartThings jest dostępna w sklepie App Store i Play Store. Opcja dostępna w niektórych wersjach językowych, m.in. angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej. Brak dostępnej w wersji polskiej.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here