Drzwi akustyczne Mikea

Mikea jest producentem innowacyjnych drzwi wejściowych. Wieloletnia praktyka, połączona z zastosowaniem najnowszych technologii sprawiają, że produkowane drzwi akustyczne cieszą się wielkim popytem nie tylko na rynku Polskim, ale także za granicą.

Klienci, dbający o komfort życia, dbają nie tylko o ich wygląd, zabezpieczenie domu i termoizolacyjność. Nie bez znaczenia jest poczucie prywatności w mieszkaniu lub domu, co zapewniają zewnętrzne drzwi akustyczne. Zastosowana przez firmę Mikea technologia sprawia, że w produkowanych drzwiach współczynnik izolacyjności właściwej Rw wynosi ponad 30 dB, i dla porównania odpowiada parametrom ścianki działowej izolowanej wełną mineralną o grubości 70 mm. Ogromny wybór produkowanych modeli i struktury oraz koloru drzwi zadowoli każdego.

W ofercie drzwi akustycznych Mikea znajdują się najwyższej jakości:

  • drzwi wejściowe do domów;
  • drzwi zewnętrzne do mieszkań.

Rodzaje akustycznych drzwi wejściowych Mikea do domów

Producent posiada w swojej bogatej ofercie dwie linie akustycznych drzwi wejściowych do domów:

  • Linia Thermika Felc, wyposażone w 2 niezależne zamki trzybolcowe;
  • Linia Thermika Felc Plus, wyposażone w zamek listwowy.

W obydwu liniach współczynnik izolacyjności wynosi 31 dB. W stalowych drzwiach akustyczne Mikea grubość skrzydła wynosi 57 mm, a ich szerokość może wynosić 80, 90, lub 100 cm. Skrzydło wyposażone jest w stałe sworznie antywyważeniowe, gwarantujące największe bezpieczeństwo domownikom. Trzy zawiasy, z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach gwarantuje łatwe ich osadzenie w drewnianej ościeżnicy, będącej w komplecie z drzwiami. Dodatkowym atutem drzwi jest ich termoizolacyjność, współczynnik Ud wynosi 0,9.

Akustyczne drzwi wejściowe do mieszkania

Mikea oferuje drzwi wejściowe do mieszkania linii Otium spełniające najwyższe normy jakościowe. Współczynnik izolacyjności akustycznej wynosi aż 38 dB. Takie parametry osiągnięto dzięki zastosowaniu specjalnej płyty dźwiękochłonnej w 46 milimetrowym skrzydle. Stalowe skrzydło wyposażone jest w stały system sworzni antywyważeniowych. Dwa niezależne zamki trzybolcowe zapewnią pełne bezpieczeństwo mieszkania. Drzwi wyposażone są także w fabrycznie montowany wizjer panoramiczny. Ościeżnica drzwi strukturalnie i kolorystycznie odpowiada skrzydłu. Szerokość drzwi to 80, 80N i 90.

Zarówno w drzwiach do domów, jak i w drzwiach do mieszkania zastosowano oczekiwane przez użytkowników rozwiązania technologiczne. W komplecie znajdują się ciepłe progi aluminiowe z przekładką termiczną. Stosowane listwy zaczepowe pozwalają na regulację ich siły docisku.

Wszystkie linie drzwi oferowane przez producenta posiadają ogromny wybór modeli, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno kolorystyka jak i design sprawia, że drzwi Mikea są unikatowe, a ich aranżacja może być wykorzystana w każdego rodzaju budynkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here