Dywanowo.pl - Sprawdź szeroką oferta dywanów

Dywany to ważny akcent w wystroju wnętrz. Różnią się w zależności od przeznaczenia i miejsca, w którym będą się znajdować. Z tych powodów wybór właściwego może być nie lada zadaniem. Idealny dywan powinien cechować się odpowiednią gęstością runa, materiałem wykonania, kolorem lub pokrywającym go wzorem. Poszukując sprawdzonego sprzedawcy dywanów, warto zapoznać się z rozbudowaną ofertą dywanowo.pl.

Dywany do każdego wnętrza

Urządzając salon lub sypialnię, warto wybrać dywan duży, który będzie zakrywał większą część podłogi. Dywan należy dopasować do wielkości pomieszczenia oraz uwzględnić inne, znajdujące się w nim obiekty, które będą pokrywać powierzchnię podłogi. Warto zwrócić uwagę, by pokrywał przede wszystkim miejsca często użytkowane – pod i wokół łóżka, foteli, sofy, krzeseł lub stołu. Dzięki temu, osoby przebywające w danym pomieszczeniu będą zawsze mogły postawić stopy na ciepłym podłożu.

Na dywanowo.pl znajdują się dywany zarówno dla tych, którzy poszukują oryginalnego, nowoczesnego wzornictwa i wysokojakościowych materiałów wykonania, jak i tych, poszukujących jak najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Pełna oferta obejmuje około 250 dywanów, w szerokim przedziale cenowym.

Różne kolekcje – różne style

Klientom zainteresowanym wyrazistymi wzorami dywanowo.pl proponuje kolekcję dywanów City, prezentującą żywe kolory w różnych, przede wszystkim geometrycznych układach. Dywany City pobudzą pomieszczenie, w którym się znajdą, wprowadzając do niego euforię barw. Z tego powodu, idealnie nadadzą się do kolorowego salonu, a także sypialni czy pokoju dziecka. Klientom poszukującym bardziej stonowanych kolorystycznie modeli, polecamy sprawdzić dywany Toscana, wśród których dominuje tradycyjny brąz, beż i kolor szary.

Osobom szukającym dywanów przyciągających oko i podkreślających elegancję pomieszczenia, proponujemy kolekcję tureckich dywanów Elegance. Dywany te prezentują połączenie abstrakcyjnych, symetrycznych wzorów, z wyraźnym efektem vintage. Do tego są wyjątkowo gęste, co dodatkowo uwyraźnia precyzję ich wykonania.

Ogromny wybór prezentuje kolekcja Heat Set Frise, zawierające ponad 40 różnych wzorów. Wśród nich, znajdziemy klasyczne wzornictwo –  takie jak kwadraty czy trójkąty, ale również odważne, kolorowe i abstrakcyjne desenie. Warto również zapoznać się z ofertą dywanów Shaggy, jednych z najpopularniejszych na polskim rynku. Bogata paleta wzorów, barw i rozmiarów pozwala dobrać dywan idealny do swojego wnętrza. Wśród dostępnych, znajdują się także dywany wykonane z mikrofibry, wyjątkowo przytulne i miękkie.

Tym, którzy poszukują tradycyjnych wzorów, polecamy kolekcje dywany klasyczne Venezia oraz Aladyn. Kolekcje te prezentują symetryczne motywy kwiatów i rozet, w połączeniu z żywą kolorystyką. Natomiast osoby urządzające pokój dziecięcy mogą zapoznać się z ofertą dywanów z motywami zwierzęcymi, motoryzacyjnym, piłkarskimi, i edukacyjnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here