Aranżacja salonu musi zostać dopełniona odpowiednimi dodatkami. Wśród nich nie może zabraknąć zegara na ścianę, który jest nie tylko reprezentatywnym, ale też bardzo praktycznym rozwiązaniem. Trudno dziś wyobrazić sobie salon bez zegara, jednak – jak się okazuje – niekoniecznie musimy wybierać wśród tradycyjnych modeli.

Pora na nowoczesne rozwiązania

Zegar na ścianę do salonu naklejany to idealne rozwiązanie dla osób, które zdecydowały się urządzić pomieszczenie w nowoczesnym stylu. Dużą zaletą tego rodzaju zegara jest fakt, iż nie trzeba go myć – wystarczy jedynie za pomocą ścierki lub gąbki delikatnie zetrzeć kurz z poszczególnych naklejek. Niesamowity design zegara na ścianę do salonu sprawia natomiast, że jego wnętrze nabiera nietuzinkowego charakteru. Warto mieć na uwadze, że tradycyjne modele zegarów muszą idealnie pasować do stylu, w jakim zaaranżowaliśmy salon. Tymczasem zegar na ścianę do salonu naklejany sprawdzi się w każdej sytuacji – można powiedzieć, iż stanowi on uniwersalne rozwiązanie dla każdego. Idealnie dopasowuje się do stylu nowoczesnego czy industrialnego, choć możemy się zdecydować na niego także w przypadku, gdy urządziliśmy pomieszczenie w stylu boho, vintage czy skandynawskim.

Zegar w centrum uwagi?

Salon musi być miejscem przytulnym, a zarazem reprezentatywnym. Z jednej strony musimy czuć się w nim dobrze, z drugiej strony salon powinien się pięknie prezentować – to właśnie tutaj organizujemy przyjęcia czy spędzamy czas przy popołudniowej kawie z przyjaciółmi. Większość z nas poszukuje ciekawych dodatków, które sprawią, że salon nabierze niesamowitego charakteru. Jeśli dodatkowo zależy nam na tym, aby nie znajdowało się w nim zbyt wiele bibelotów, postawmy na zegary ścienne do salonu naklejane. Umieszczając je na głównej ścianie, sprawiamy, że ozdoba z pewnością zostanie zauważona przez odwiedzających nas gości. W takim przypadku wybierzmy większy model zegara na ścianę do salonu, natomiast obok niego nie umieszczajmy już dodatkowych ozdób, na przykład w postaci zdjęć. Osobom, które chciałyby, aby zegar pozostawał jedynie nienachalną ozdobą, dedykowane są modele mniejszych rozmiarów, które można umieścić na przykład na ścianie bocznej. Z jednej strony będą one przykuwały uwagę jako nieoczywista, nowoczesna dekoracja, z drugiej strony ustąpią miejsca innym, które chcemy postawić na pierwszym planie. Konkretny model zegara należy więc dobrać, mając na uwadze swoje potrzeby oraz oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here