Ściereczki gotowe na każde zabrudzenie

Przyjemnie jest przebywać w zadbanych i czystych pomieszczeniach. Lśniąca kuchnia i łazienka to duma każdej pani domu. Żadna z nas nie chce jednak poświęcać zbyt wiele czasu na porządki. Na szczęście producenci sprzętu do sprzątania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i opracowują coraz lepsze produkty. Lepsze znaczy takie, które pozwalają na szybsze i efektywniejsze usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń. W żadnym domu nie może zabraknąć ściereczek do sprzątania. W sprzedaży znaleźć można różne odmiany tego produktu czyszczącego.

Ściereczki z mikrofibry

Rozpoczęcie produkcji mikrofibry zrewolucjonizowało nie tylko branżę odzieżową i przemysłową, ale również sprzątającą. Mikrofibra to mikrowłókno produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii. Ściereczki wykonane z mikrofibry są niesamowicie wytrzymałe i chłonne. Sprawdzają się na każdym rodzaju powierzchni i służą do wielorazowego użytku. Ponadto dzięki temu, że szybko schną, to nie czuje się od nich brzydkiego zapachu.

Ściereczki z mikrofibry występują w różnych odsłonach i kolorach. Uznanym producentem ściereczek do sprzątania jest firma York. W ofercie są zestawy tradycyjnych ściereczek w przyjemnych dla oka barwach (niebieski, zielony, żółty, różowy). Podział ściereczek na kolory zmniejsza prawdopodobieństwo pomyłki w stosowaniu ściereczek do sprzątania w kuchni i w łazience.

Warto zwrócić uwagę również na inne propozycje firmy York. Do zbierania kuchu i polerowania świetnie nada się ściereczka z systemem POWER SCRUB. Dla osób, które ciągle szukają ściereczki, praktycznym rozwiązaniem będzie zakup ściereczki z mikrofibry z magnesem. Zabrudzenia na ekranach telewizora, smartfonu lub tabletu usunie ściereczka z mikrofibry dedykowana do RTV / LCD. Mycie okien i luster bez smug i zacieków ułatwi ściereczka z mikrofibry WINDOW.

Ściereczki gąbczaste

Kuchnia i łazienka to miejsca, które najszybciej i najczęściej ulegają zabrudzeniom, które należy sprzątać na mokro. W czyszczeniu tego rodzaju brudu sprawdzają się ściereczki gąbczaste. Mogą one wspomóc lub zastąpić standardowe ściereczki kuchenne.

Struktura ściereczek umożliwia jednocześnie szorowanie oraz polerowanie bez zarysowań. Dlatego są naszym sprzymierzeńcem w czyszczeniu płyt indukcyjnych, lodówek i innych delikatnych powierzchni w kuchni i łazience.

Ściereczki na rolce

Wielu z nas przyzwyczaiło się do sprzątania za pomocą ściereczek na rolce. Podczas dokonywania zakupów warto jednak postawić na ściereczki będące alternatywą dla zwykłych papierowych ręczników kuchennych.

Ściereczki na rolce wykonane są z materiału, który pozwala na jej dłuższe użytkowanie. Tego rodzaju ścierka ma większą powierzchnię i lepiej usuwa brud. Jest to zatem propozycja dla osób, które lubią oszczędne rozwiązania.

Ściereczki bambusowe

Tymczasem osobom, które chcą oszczędzić nie tylko pieniądze, ale również zadbać o środowisko, poleca się wielorazowe ściereczki bambusowe. Produkt ten powstaje z naturalnych materiałów (100% bawełny) i jest biodegradowalny.

Poza walorem ekologicznym, ściereczki te po prostu świetnie usuwają kurz i chłoną wodę. Po użyciu wystarczy je wypłukać i odłożyć do wyschnięcia. Produkt jest ponadto przyjazny dla alergików.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here