Wysokiej jakości ekogroszek – kompleksowa oferta

0
1141

Z każdym kolejnym rokiem ekogroszek zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. W nadchodzącym sezonie grzewczym zapewne wiele osób stanie przed koniecznością zakupu ekogroszku na okres jesienno-zimowy. Sklep Pan Groszek przygotował kompleksową ofertę obejmującą ten rodzaj opału.

Jakie rodzaje ekogroszku oferuje Pan Groszek?

W ofercie sklepu internetowego Pan Groszek możesz znaleźć kilka rodzajów opału. Oto lista oferowanych produktów:

– Ekogroszek Red,

– Ekogroszek Orange,

– Ekogroszek Yellow,

– Ekogroszek Blue,

– Ekogroszek Green.

Poświęcimy kilka słów na omówienie zasadniczych różnic pomiędzy tymi produktami. Zacznijmy do elementu wspólnego, którym jest współczynnik spiekalności RI na poziomie 0 i bardzo niska zawartość siarki. To potwierdzenie wysokiej jakości każdego z oferowanych produktów. Najwyższą wartość opałową ma Ekogroszek Red. Parametr ten oscyluje w granicach 28-30 MJ/kg. Dodatkowo ten rodzaj ekogroszku wykazuje bardzo niską zawartość popiołu, która nie przekracza 3%. Równie niską zawartość popiołu wykazuje Ekogroszek Blue. W porównaniu z Ekogroszkiem Red ma on nieco niższą wartość opałową, która oscyluje w granicach 24 MJ/kg. Uzupełnieniem oferty sklepu Pan Groszek jest Pellet Green. Jego cechą charakterystyczną jest zawartość popiołu na poziomie 0,4%! Ten rodzaj paliwa cechuje się niższą wartością opałową, która wynosi ok. 18 MJ/kg.

Dlaczego warto wybrać produkty sklepu Pan Groszek?

Dużą zaletą oferty sklepu Pan Groszek jest sprzedaż opału w perforowanych workach o pojemności 15 kg. Dzięki temu możesz w wygodny i czysty sposób przechowywać opał w kotłowni. Taka forma pakowania pozwala Ci na zakup jednego worka w celu wypróbowania danego typu opału.

Sklep Pan Groszek oferuje możliwość zamówienia ekogroszku online. Już teraz możesz przejrzeć na stronie pangroszek.pl pełną specyfikację oferowanych produktów i na tej podstawie dokonać świadomego wyboru. Ekogroszek oferowany przez sklep ma niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jego jakość. Informacje podane na stronie sklepu znajdziesz także na opakowaniu wybranego ekogroszku.

Oprócz jakości produktów, dla większości klientów ważna jest także cena opału. Również w tym aspekcie Pan Groszek może zaoferować bardzo konkurencyjne warunki. Atrakcyjne ceny sprawią, że zakup opału na zimę przestanie być dużym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu.

Zwróć także uwagę na wygodę zamówienia ekogroszku. Wszystkie szczegóły zamówienia możesz ustalić online. Sklep internetowy jest w stanie dostarczyć opał dosłownie w każde miejsce na terenie kraju. Zamawiasz, płacisz i po prostu czekasz na dostawę.

Po dostawie ekogroszku będziesz mógł liczyć na pełne wsparcie ze strony obsługi sklepu. Wielu klientów ma problemy z właściwymi ustawieniami pieca. Nasi doradcy pomogą Ci w tej kwestii. Dzięki temu uzyskasz optymalną temperaturę w domu przy zachowaniu największej wydajności paliwa.

Sklep internetowy Pan Groszek gwarantuje sprawną obsługę, dostępność oferowanych produktów oraz krótki czas realizacji zamówienia. Od teraz nie będziesz już musiał wydzwaniać do dostawców z nadzieją, że uda Ci się szybko kupić potrzebny opał. Wystarczy, że wejdziesz na stronę sklepu i dokonasz zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here