Do jakich pomieszczeń najbardziej nadają się plisy okienne

Mocne promienie słońca, ciekawski wzrok sąsiadów lub przypadkowych przechodniów – jeżeli chcesz skutecznie osłonić się przed jedną z tych rzeczy, zamontuj w swoich oknach żaluzje plisowane. Nowatorska technologia żaluzji plisowanych pozwoli Ci osłonić część okna od góry lub od dołu. Dzięki zamontowaniu plisy okiennej to Ty będziesz decydować, jak wiele chcesz pokazać światu, nie rezygnując jednocześnie z naturalnego oświetlenia.

Na czym polega technologia żaluzji plisowanych?

Żaluzje plisowane to osłony okienne, które różnią się znacząco od zwyczajnych rolet i żaluzji. Plisy okienne nie zwijają się ku górze okna. Swoim kształtem plisa okienna przypomina harmonijkę, która rozsuwa i zsuwa się na dowolną wysokość zarówno w górę, jak i w dół. Dzięki temu możesz zasłonić jedynie niewielki fragment okna, przez który wpadają intensywne promienie słoneczne lub wścibskie spojrzenia innych osób. Dużą różnicą pomiędzy tradycyjnymi roletami a żaluzjami plisowanymi jest to, że plisa zawsze pozostanie w świetle okna. W zależności od przyzwyczajeń plisę złożoną w harmonijkę możesz umieścić na samej górze lub w dolnej części szyby.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się plisy okienne?

W kwestii dekoracyjnej ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Żaluzje plisowane będą się doskonale prezentować w każdym pomieszczeniu, począwszy od sypialni, pokoju dziecięcego przez pokój dzienny, po kuchnię lub łazienkę. Plisy okienne sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, parterowych mieszkaniach, jak i w apartamentach na ostatnim piętrze wieżowca. Możliwości kolorystyczne żaluzji plisowanych są w zasadzie nieograniczone, co pozwala na wkomponowanie ich w dowolny styl, w jakim wykończone są Twoje wnętrza.

Plisy okienne świetnie chronią przed nieproszonym wzrokiem innych osób, dlatego z powodzeniem możesz zamontować je w swoim gabinecie lub biurze, aby zapewnić prywatność wszystkim korzystającym z usług Twojej firmy.

Czy żaluzje plisowane sprawdzą się w oknach o nietypowych wymiarach?

Decydując się na plisy okienne, nie musisz rezygnować ze swoich marzeń o oknach w niestandardowych wymiarach. Zamawiając żaluzje plisowane (https://anwis.pl/pl/rolety-zaluzje-plisowane), bez problemu dopasujesz się także do wymiarów okien, jakie w Twoim mieszkaniu zastosował deweloper. Plisy będą funkcjonalne w oknie o dowolnych wymiarach. Żaluzję plisowaną możesz zamówić również na okno dachowe, ponieważ w odróżnieniu od innych rozwiązań doskonale przylega do szyby. Harmonijkowa budowa plisy umożliwia także zasłonięcie nią okna okrągłego lub półokrągłego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here