Prasowanie ubrań podczas upałów może dopiec! Jak sobie z nim poradzić?

Po raz kolejny pogoda nas nie zawiodła – szykuje się na naprawdę gorące lato. Temperatura przekracza nie tylko słupki termometrów, ale także wyobraźnię wielu z nas. Niestety, wakacyjny klimat nie zatrze codziennej, szarej rzeczywistości oraz związanej z nią obowiązków. Ci, którzy prasują swoje lniane żakiety oraz długie sukienki wiedzą o czym mowa. Jak poradzić sobie z wygładzaniem ubrań podczas upałów? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Zmień punkt odniesienia – zamiast w poziomie, prasuj w pionie

Czasami niewielka zmiana może sprawić, że dotąd znienawidzona czynność stanie się przynajmniej znośna. Jeśli masz problem z prasowaniem podczas upałów, zamień swoje tradycyjne żelazko na nowoczesne urządzenie firmy SteaMaster. Prasowacz parowy posiada wiele zalet, które warto poznać.

  • Urządzenie zmienia schemat prasowania, do którego zdążyłeś przywyknąć – zamiast wygładzać ubrania na desce za pomocą nagrzanej, parującej stopy żelazka, garderobę prostujesz w pionie – to gwarantuje swobodniejsze ruchy.
  • SteaMaster prasuje nawet 5 razy szybciej niż klasyczne żelazko. Im mniej pary wodnej nagromadzonej w mieszkaniu, tym chłodniejsze powietrze.
  • Za pomocą prasowacza w mig uporasz się ze wszystkimi zagnieceniami, które zauważyłeś tuż przed wyjściem z domu. Im łatwiejsza i krótsza praca, tym mniejsza szansa, że temperatura w Twoim mieszkaniu znacząco wzrośnie.

Zastąp tradycyjne żelazko nowoczesnym prasowaczem parowym

Nie możemy Ci obiecać, że prasowanie w upalne dni stanie się przyjemne, ale na pewno będzie znośne – jeśli wybierzesz jeden z modeli urządzenia SteaMaster. W jaki prasowacz parowy warto zainwestować?

Mini parownica SteaMaster

Mini parownica SteaMaster to urządzenie stworzone dla zapracowanych mieszczuchów, którzy prasują ubrania zaraz przed wyjściem do pracy. Sprzęt jest sprawny oraz bardzo łatwy w użyciu – wygładzi wszystkie rodzaje tkanin, a nawet wkomponowane w letnie sukienki falbanki czy koronki. Mini parownica sprawdzi się także w podróży służbowej oraz na wakacjach. 

Stacjonarny prasowacz parowy SteaMaster

Urządzenie stacjonarne firmy SteaMaster z powodzeniem zastąpi tradycyjne żelazko – uprasujesz nim wszystkie rodzaje tkanin – bawełnę, poliester, dżins czy len. Para wodna, która swobodnie przenika przez materiał, delikatnie prostuje i nie narusza powierzchni tkanin. SteaMaster to urządzenie wielofunkcyjne – nie tylko uprasuje, ale także wyczyści marynarkę, płaszcz, a nawet kanapę czy pluszowe zabawki.  

Podsumowanie

Prasowanie w upalne dni może być znośne – dzięki urządzeniu firmy SteaMaster szybko i bezproblemowo wygładzisz wszystkie rodzaje tkanin. Sprawdź asortyment tego producenta – wybierz model dopasowany do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here