Stylowe ramki na zdjęcia – do domu i na upominek

Mimo wkraczania formatów cyfrowych coraz więcej obszarów naszego życia, ramki fotograficzne cieszą się niesłabnącą popularnością. Mało jest osób, które nie posiadają i nie chwalą się swoimi zdjęciami. I choć wiele osób zamieszcza zdjęcia głównie na portalach społecznościowych, to stare, dobre ramki raczej nie wyjdą z użytku. Najczęściej kupujemy je na własne zdjęcia, ale jeżeli chcemy podarować komuś np. pamiątkowe zdjęcia – lub zamówiliśmy na prezent dla tej osoby sesję fotograficzną – to stylowe ramki na zdjęcia wspaniale uzupełnią prezent. Czym kierować się przy wyborze ramek?

Stylowe ramki na zdjęcia nowoczesne i klasyczne

Dobierać oprawy można na dwa sposoby: starając się dopasować do stylistyki lub tematyki obrazka albo do charakteru wnętrza. Nie podpowiemy, która metoda jest lepsza – obie mają swoje wady i zalety. Najmniej problemów mogą z tym mieć osoby mieszkające w nowoczesnych wnętrzach i posiadające także nowoczesne zdjęcia – wtedy wybór ramek jest prosty. Na dobór stylu warto uważać szczególnie, jeżeli ramka jest upominkiem.

Wyróżniamy kilka podstawowych typów wnętrz. Najpopularniejsze to nowoczesny, minimalistyczny, naturalny, klasyczny i rustykalny. Oprócz tego można mówić o ramkach ornamentowanych, a niektórzy wyróżniają także designerskie. Ten podział pokrywa się ze stylami wnętrz, ułatwia więc zakup stylowych ramek na zdjęcia.

Gdzie kupić stylowe ramki na zdjęcia?

Oprawy do fotografii czy niewielkich obrazków można kupić w wielu miejscach, przede wszystkim w sklepach z drobiazgami do domu lub niektórych meblowych. Znajdziemy tam także stylowe ramki na zdjęcia, dopasowane do wnętrza, w którym docelowo się znajdą. Można ich szukać także w internecie, np. tu: https://www.oprawiamy.pl/c201,ramki-i-fotoramki-wedlug-stylow. Stylowe ramki na zdjęcia mogą być znakomitym prezentem dla młodych rodziców lub nowożeńców, zwłaszcza w połączeniu z sesją zdjęciową. Można też zamiast fotografii wypełnić je rysunkami lub kolażami – wtedy nabiorą charakteru osobistego, częściowo własnoręcznie wykonanego upominku, który każdy doceni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here