Surowe wnętrza

Obecnie panuje moda na prostotę, minimalizm i pewną dozę surowości we wnętrzach. Do tych zasad stosują się dekoratorzy wnętrz na całym świecie. Wnętrza urządzone skromnie, prosto, cieszą się teraz największym zainteresowaniem, warto więc i w swoim domu zaaranżować sobie takie wnętrza.

Wnętrza industrialne

Wśród najbardziej popularnych i ciekawych obecnie trendów w urządzaniu wnętrz, są wnętrza industrialne. Takie wnętrza są bardzo surowe i proste, bardzo minimalistyczne. Są one wzorcowane na wnętrzach fabryk, dlatego w takich wnętrzach nie może zabraknąć metalowych elementów wykończenia, bardzo prostych mebli i oczywiście cegieł na ścianach. Cegła może mieć charakter bardzo dekoracyjny, mimo swojej prostej formy. Coraz więcej sklepów oferuje cegłę dekoracyjną, w różnych kolorach, kształtach i o różnych strukturach.

We wnętrzach industrialnych, na pewno sprawdzi się retro cegły ze sklepu retrocegla.pl. Takie cegły w stylu retro, występują w kolorze pomarańczowym lub czerwonym. Będą piękną ozdobą każdego wnętrza, czy będzie to salon, czy kuchnia, czy hol lub biuro. Cegłą dekoracyjna na ścianę do wnętrz, ma też wiele zalet. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości, łatwo się ją montuje, nie jest droga i jest wspaniałą ozdobą każdego pomieszczenia.

Wnętrza rustykalne

Równie dobrze cegła dekoracyjna na ścianę do wnętrz, sprawdzi się w wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym. Są to wnętrza utrzymane w jasnej, zwykle białej kolorystyce. Dekoracyjna cegła na ścianę występująca w kolorze białym, idealnie wpasuje się do takiego wnętrza. Cegła taka może mieć różne desenie i żłobienia, może też wyglądać bardzo staro i tradycyjnie. Wnętrza w których na ścianach jest cegła, są bardzo wyjątkowe i niespotykane. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na taki właśnie wystrój wnętrz. Wnętrza rustykalne są proste i minimalistyczne, ale też wyjątkowo przytulne i ciepłe. Nic więc dziwnego, że w tym stylu coraz częściej ludzie urządzają swoje kuchnie i salony, czyli miejsca w których spędza się najwięcej wolnego czasu. Urządzenie takiego wnętrza wiele nie kosztuje, nie jest też czasochłonne, tym bardziej więc warto się zdecydować na taką właśnie aranżację wnętrz mieszkalnych w domu czy w mieszkaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here